fbpx
Close

Mis on Investeerimisklubi podcast?

Avatar

Investeerimisklubi pakub tänuväärse võimalusena mitmeid nende üritustel toimunud ülesastumisi vaadata ja kuulata ka laiemal publikul. Podcastina on võimalik kuulata Eesti investeerimismaastikul tuntud tegijate ettekandeid väga erinevatel teemadel – ühisrahastusest ja krüptorahadest kuni lapsele kapitali kogumiseni.

Ankeet

Nimi: Investeerimisklubi podcast

Hüüdlause: Ümbritse ennast sarnaselt mõtlevate inimestega, kes toetavad Sinu teekonda!

Lühitutvustus: Investeerimisklubi on Eesti suurim avalik investeerimiskogukond nii alustavatele kui ka edasijõudnud investoritele, et üheskoos õppida, areneda, kogemusi vahetada ja jõukust akumuleerida.

Finantsmaailmas ringi liikudes tundsime, et Eestis on puudu kogukond, kellega saaks koos investeerimiskogemusi jagada. Sellest tulenevalt sündiski kirglik soov luua kodune klubi, kus saame rääkida finantsteemadel, koos õppida ning jõukust kasvatada.

Alguse sai Investeerimisklubi Tartus. Vastuvõtt oli soe, mis andis meile kindlust avada Investeerimisklubi ka Tallinnas. Nii korraldamegi regulaarseid üritusi Tallinnas ja Tartus, kuhu kutsume esinema edukaid investoreid ja ettevõtjaid. Üritustel jagame teineteisega investeerimisteadmisi, tunnustame liikmeid saavutuse eest ja veedame koos aega inspireerivas keskkonnas.

KUULA PODCASTE

VAATA VIDEOSID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top