polar.com

Minu Sampo | Märtsi kokkuvõte

1209/Pixabay

Märts oli väga tegus kuu. Esiteks pügati mind nagu lammast ja seoses sellega soovin tänada suurepärase ärieetika õppetunni eest suuri meistreid Armin Karu ja Jaan Korpusovi. Well done härrased! Lollidelt tulebki raha ära võtta!

Minu tänutunne on selle õppetunni eest nii suur, et kirjutan eelpoolnimetatud härraste nimed suurte kuldsete tähtedega Minu Sampo musta nimekirja esimesele ja teisele kohale. Ei iial enam pane ma oma raha nende meestega seotud ettevõtmistesse. Peale OEG börsiteadet võtsin rahulikult aega mõelda ja kuu viimastel päevadel lükkasin orderi 1,905 euroga turgu, mis tänaseks on ka kenasti realiseeritud ja sellega võin OEG afääri enda jaoks mõnesaja eurose kasumiga lõppenuks lugeda.

Teiseks tuleb väheke positiivsem uudis – nüüd on see tehtud! Märtsi keskel asutasime koos abikaasaga oma ettevõtte ja nüüd järgnevatel kuudel tegelen eraisiku Mintose ja Estateguru portfellide ümber kolimisega ettevõtte alla. Kuna LEI koodi ei raatsi veel soetada, siis aktsiaid ettevõtte alla ei ole plaanis tõsta. Ehk tulevikus.

Loe edasi SIIT.

Mis on Minu Sampo?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga