fbpx
Close

Kuidas kindlustada tulevik kinnisvaraga tagatud investeeringutega?

Avatar

EstateGuru

Väidetakse, et kinnisvara pole kunagi halb investeering. See on peaaegu kogu tõde.

Kui investeerida kinnisvarasse arenenud ja stabiilse majandusega riikides – näiteks Euroopa riigid – on väga ebatõenäoline kaotada oma tehtud investeering.

Kinnisvarasse investeerimisel on läbi aegade esinenud üks suur probleem – kõrge sisenemisbarjäär. Hüpoteegiga tagatud pangalaen kõrge intressimääraga on sageli ainus võimalus algust teha kinnisvarainvesteeringutega. Kui puudub piisavalt raha, et kinnisvara kohe välja osta, võib see valdkond jääda alustavale investorile kättesaamatuks.

Tänu tehnoloogiale ja muutuvatele investeerimistrendidele on alustavale investorile avanenud palju uusi võimalusi sisenemaks kinnisvaraturule ilma suurte summadeta.

Lihtsaim on investeerida kinnisvaraga tagatud laenudesse mõnes ühisrahastusportaalis – näiteks EstateGuru. Saad valida, milliseid kinnisvaraarendusi ja projekte soovid finantseerida ning ehitad seeläbi hajutatud portfelli, kuhu kuuluvad projektid erinevatest riikidest. Sellised investeeringud toovad tulu kiiremini kui traditsioonilised kinnisvarainvesteeringud.

Loe edasi SIIT.

Mis on EstateGuru blogi?

scroll to top