fbpx
Close

Kui mängida online kasiinos vastutustundlikult?

Avatar

Foto: Pixabay

Maailmas on palju mängijaid, kes kannatavad hasartmängusõltuvuse all ja see ei tohiks olla normaalne. Tänapäeval avatakse üha rohkem kasiinosid ja online kasiinosid ning oluline on ikka kasutajatele meelde tuletada, et mängimine peaks olema vastutustundlik.

Uued kasiinod Eestis ikka räägivad, sellest teemast enda veebilehtedel, aga püüame selle artikliga samuti meelde tuletada, kuidas olla vastutustundlik raha peale mängides.

Pidage meeles: see on tasuline meelelahutus

Hasartmängud on lõbus meelelahutus, kuid oluline on mõelda sellele samamoodi, nagu ostaksite kinopileti või pileti lõbustuspargi atraktsioonile. See on kogemuse ajal põnev ja kui juhtute midagi lisavõitma, on see suurepärane. Kuid mõte on nautida põhiaega ja kogemusi.

Määrake rahalimiit

Kuumal hetkel võib olla raske raha üle arvet pidada. Sellepärast on oluline määrata hasartmängude eelarve, mis annab teile tavapäraste kulutuste jaoks siiski piisavalt raha, ja sellest kinni pidada. Kui kulutate kogu raha läbi, on aeg lõpetada.

Määrake ajapiirang

Olenemata sellest, kas võidate või kaotate, tundub, et aeg jookseb hasartmängude ajal erinevas tempos. Veenduge, et seate oma hasartmängudele ajalimiidi, leides aega muudeks põnevateks või olulisteks tegevusteks.

Ärge jahtige kaotusi

Mõnel päeval olete üleval ja mõnel päeval maas. Niikaua kui jääte oma hasartmängueelarve piiresse, peaks see ikka korras olema. Oluline on vältida rohkem hasartmänge, lootes kaotatud raha tagasi teenida. Seda nimetatakse kaotuste tagaajamiseks ja see võib põhjustada probleeme hasartmängudega.

Vältige liiga ebausklikuks muutumist

Kas eelistate õnnelauda või jätkake sama mängu mängimist, kus suure võidu saite? Pole probleemi! Kuid pidage meeles, et hasartmängud on seotud õnne ja juhusega ning ükski ebausk ei muuda tulemusi. Samuti ei ole hasartmängudes õnne või ebaõnne seotud teie kui inimese õnnega!

Ärge kunagi langege mänguri eksimusse

Tõenäosus tabada punast 2 korda järjest võib olla palju suurem kui 8 korda järjest, kuid see ei tähenda, et lihtsalt sellepärast, et ruletiratas on 5 korda punast näidanud, peab see järgmisel keerutamisel olema must. Iga õnnemängu tulemus ei sõltu sellest, mis juhtus enne seda. Ärge eeldage, et tulemused muutuvad ainult selle tõttu, kuidas mäng seni on läinud.

Õppige mängude reegleid ja koefitsiente

Mõned mängud pakuvad teatud inimestele rohkem meelelahutust kui teised, olenemata koefitsientidest. Kuigi blackjackil või pokkeril võivad olla parimad koefitsiendid, võivad neil siiski olla teatud panused kasiino halvima koefitsiendiga. Mänguautomaadid või Keno ei pruugi olla nii usaldusväärsed, kuid inimesed võivad siiski võita ja lõbutseda. Õppige reegleid ja mõistke teile meeldivate mängude tõenäosust.

Vältige mõju all mängimist

Hasartmängud on sageli seotud lõbusa õhkkonnaga, mis on koos kõigi tavapäraste peol vajalike asjadega. Kuid olenemata sellest, kas olete alkoholijoobes või olete võidulainel, vältige joobeseisundis hasartmänge. Teie otsused ei ole nii head ja võite mängida rohkem kui oma raha või ajapiiranguid.

Mängige headel aegadel

Hasartmängud peaksid olema lõbusad ja põnevad ning seda tuleks kõige paremini nautida koos sõpradega. Kui sellest saab depressiooni või raskete aegade ajal põgenemine, muutub see suurema tõenäosusega probleemiks. Nii et nautige hasartmänge headel aegadel, kuid ärge heitke oma probleemide lahendamiseks, kui rasked ajad on.

Kui hasartmängud ei ole enam lõbusad ega ole enam teie kontrolli all, on aeg hakata astuma samme selle lõpetamiseks.

scroll to top