fbpx
Close

Kristi Saare | Mastermind grupi abil edukaks

Avatar

Kui küsida edukate inimeste käest, mis neid on elus kõige rohkem edasi aidanud, siis sageli on vastuseks teised inimesed. Vastus on ka arusaadav – üksinda on raske kõiki maailma asju ära õppida ja kõikidele maailma probleemidele lahendusi välja mõelda. Ka motivatsiooni tegutsemiseks on lihtsam leida kui kaasteelised on kõrval, kellega parimaid praktikaid ja häid ideid jagada.

Mastermindi grupi idee on juba pea sajandi vanune – termin pärineb 1925. aastast, Napoleon Hilli käe alt, kes on kirjutanud mitmeid raamatuid sellest, kuidas olla edukas. Tema sõnastas oma idee selle põhjal, mida oli edukaid inimesi uurides teada saanud. Lühidalt seisneb idee selles, et kaks pead on parem kui üks pea ja kui päid on juba rohkem ja kõikidel samad eesmärgid, siis võib juba maagiat juhtuma hakata.

Olen ka ise aastate jooksul paarist erinevast mastermind grupist osa võtnud ja võin seda ideed väga isiklikust kogemusest kiita. Teised inimesed, kellel on sarnane mõtteviis ja soov kuskile jõuda on suurepärane jõud iseenda arengu toetamisel. Mastermind grupid võivad olla ükskõik millises valdkonnas ja ka formaate on erinevaid.

Loe edasi SIIT.

Kes on Kristi Saare?

scroll to top