fbpx
Close

Kes on Kristi Saare?

Avatar

Kristi Saare on Eesti investorkogukonna üks liidreid ja kõneisikuid, kes on inimestele tuttav läbi blogide ning Investeerimisraadio podcasti. Saare on ka Naisinvestorite Klubi asutaja ning töötab Tulevas kogukonna juhina. Kõigi oma tegevuste kõrvalt on Saare blogid küll jäänud veidi soiku, kuid arhiivist leiab äärmiselt väärtuslikku materjali.

Ankeet

Nimi: Kristi investeerib (Kristi Saare)

Hüüdlause:

Lühitutvustus: Minu investeerimishuvi sai alguse juba keskkoolis – lugesin esimesi investeerimisraamatuid ja mõtlesin, et kui tore oleks elada nii, et sinu raha sinu eest tööd teeb. Olles pärit väikelinnast ja elades tüüpilist kokkuhoidlikku tudengielu ei tundunud investeerimine aga midagi, mis võiks mulle kättesaadav olla. Ometigi hoidsin vabal ajal silma peal majandusuudistel ning mõtlesin, et kunagi saab minust ka investor.

Hetk, millal otsustasin ennast kätte võtta tuli siis kui läksin täiskohaga tööle. Asusin aastal 2011 tööle ühte täiesti tavalisse üldhariduskooli – täiesti tavalise õpetajapalgaga, mis sellel hetkel oli 640 bruto. Esimese palgatšeki peale tegin põhimõttelise otsuse, et nii küll elada ei saa – tahan nautida võimalusi ja vabadust hoolimata sellest, et minu ametikoht polnud sellel hetkel ühiskonnas kõige rohkem väärtustatud.

Nüüdseks olen sukeldunud investeerimismaailma. Tegelen erinevate projektidega, et arendada eestlaste finantstarkust ning üritan läbi oma kogemuste inspireerida ka teisi inimesi oma rahaasjade üle kontrolli võtma. Lisaks tegelen püsivalt ka investorite koolitamisega ja koolitustel esinemisega ning abistan inimestel esimeste sammude tegemist finantsmaailmas.

LOE BLOGI (Kristi investeerib)

(Veebruar 2018) Viis aastat investeerimist (488)

scroll to top