fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” | Saate ajaloo esimene külaline tutvustab uuenduslikku finantseerimisvõimalust!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Hoovi.ee kaasasutaja Karl Märkaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

OSA #4

Neljandas osas oli meie noore ajaloo jooksul esmakordselt seltsiks külaline – Hoovi.ee kaasasutaja Karl Märka. Hoovi.ee pakub kinnisvaraomanikele võimalust võtta oma tulevane üüritulu ettemaksuna välja ehk siis müüa oma üürilepingute nõudeõigus neile edasi.

Hoovi.ee kliendid on kasutanud üüritulu ettemaksu võimalust, et viia läbi hädavajalikud ehitus- või remonditööd või isegi muutnud üüripinna planeeringut ja ka portfelli kasvatamiseks ehk uute objektide rahastamiseks.

Saates räägime Karl Märkaga nii tema enda teekonnast ettevõtluses ja investeerimises kui loomulikult uurime Hoovi.ee võimaluste kohta.

“Kinnisvarajuttude” ajaloo esimene külaline ei tulnud meie juurde mitte tühjade kätega, vaid tõi kaasa ka ühe pakkumise, kus kõik on võitjad.

Kui meie kuulajad kasutavad Hoovi.ee portaalis sooduskoodi KINNISVARAJUTUD2020, siis pääsevad nad lepingutasust, meie podcast saab väikese vahendustasu ja Hoovi.ee saab endale väärt kliendi. Win-win-win! Sellist asja liiga tihti ei kohta.

Kuula saade ära ja saad ehk ühe finantseerimisvõimaluse juurde, mida tulevikus sobiva projekti puhul kasutada!

scroll to top