fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #99 | Siim Laurik ja tema 13 korterit ehk kinnisvarareis marsruudil Tallinn-Rapla-Pärnu-Tallinn

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarainvestori Siim Laurikuga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #99

“Kinnisvarajutud” podcasti 99. osas kutsusime meile külla kinnisvarainvestori Siim Lauriku ehk siis laua taga on kaks Siimu ja üks Algis. Kui Algis on korra juba pidanud hülgamise üle elama, siis selles episoodis oleme saate ajaloos kõige lähemal sellele, et Siim kaotaks oma saatejuhi positsiooni. Loodame, et läheb õnneks ja sajanda episoodi teeme ikkagi tavapäraste saatejuhtidega. Aga eks paistab.

Siim Lauriku näol on tegemist üüriinvestoriga, kes oma teekonda alustas 2014. aastal endale kodu ostmisega ning hiljem selle välja üürimisega. Praeguseks on mehe portfellis nii enda kui koos äripartneriga soetatud objekte kokku 13. Osad neist on Raplas, üks Pärnus ning ülejäänud Tallinnas. Kui esimestel aastatel kasvas portfell aegamisi, siis viimasel paaril aastal on Siim liikunud edasi päris korraliku tempoga.

Uurime Siimult, kuidas tema teekond alguse sai ning miks alustas ta portfelli ehitamist just Raplast. Räägime Rapla üürituru nüanssidest ning nii toonastest kui praegustest hindadest ja tootlusnumbritest. Proovime aru saada, et kuidas on võimalik see, et odavamast Raplast pealinna siirdudes on Siimu portfelli kasvutempo hoopis suurenenud. Ühest flipist räägime ka. Nagu ka kellegagi koos äri ajamisest ehk partnerlustest.

scroll to top