fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #98 | Naised rokivad täiega ehk Kristi Saare ja Saara Arulaane ning nende 10 korterit!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investorite Kristi Saare ja Saara Arulaanega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #98

“Kinnisvarajutud” podcasti 98. osas kutsusime külla 2/3 ühest vägevast naiste tiimist, kes on viimase mõne aastaga endale kokku pannud 10 korteriga üüriportfelli. Köögilaua taga käisid ülekuulamisel staarinvestor Kristi Saare ja igapäevaselt arstina tegutsev Saara Arulaane. Kuskil kaugemal elas mentaalselt omadele kaasa ja hoidis pöialt Liisa Pink.

Esmakordselt rääkisime sel teemal meie podcasti 10. episoodis, kui külas oli Kristi Saare üksinda. Toona sai kokku lepitud, et kui investorite kolmik jõuab oma eesmärgini ehk kümne korterini, siis võtame teema uuesti üles. Vahepeal sai kümme täis ja kuigi salvestamise hetkel oli üks portfelli mitte nii hästi sobinud korter müüdud, siis juttu jagus meil väga pikaks ajaks.

Saatejuhtidele oli kohati täiesti ootamatutele radadele läinud vestlus väga inspireeriv ja hariv. Näiteks jõudsime ära lahata ka teema, kas lesbipaarid peaksid tänapäeval saama Mustamäel endale korterit osta, ilma et pensionärist slaavi daam silmi pööritaks.

Veel rääkisime kinnisvara ostmisest, finantseerimisest nii eralaenude kui panga abil, suure portfelli haldamisest, ühiselt tegutsemise riskidest, üürileandmise nippidest ja paljust-paljust muust. Mida me aga ei suutnudki ära imestada oli see, kui palju Saara reaalselt korterite üürileandmise käigus inimestega suhelda tahab ning seejuures seda ka naudib.

scroll to top