fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #97 | Lauri Reeder – hullumeelsed kaasomandid, (mini)majad Pärnus ja maaflip Austraalias

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus hobinvestori Lauri Reederiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #97

“Kinnisvarajutud” podcasti 97. osas saime meie virtuaalsel kaardil uue vägeva lipu püsti, kui rääkisime esimest korda külalisega, kes on teinud kinnisvaratehinguid maailma täiesti teises otsas ehk Austraalias. Oma kogemusi oli köögilaua taga püsti pandud pop-up stuudios jagamas hobiinvestor Lauri Reeder.

Alates 2010. aastast suure osa ajast Austraalias elav Lauri alustas kinnisvarasse investeerimist siiski Eestis, kui hakkas järjepanu sattuma ülimalt huvitavate objektide otsa. Uusi teadmisi ja ka omajagu nalja saab kõvasti, kui räägime näiteks kaasomandist, kus kasutuskord oli paika pandud suuliselt, 27-ruudusest majast, vanast lillepoeks olnud majast ning maaflipist Austraalias.

Lauri ülimalt rahulikku ja samas kindlat ning mõneti isegi hüpnotiseerivat juttu kuulates oli koheselt selge, et kui keegi peaks kaasomanditele spetsialiseeruma, siis on see just tema. Kuna nii kannatliku ja veenva jutuga võib ükskõik millise köögilaua taga kõik kaasomanikest tädikesed kenasti enda poolele võita.

scroll to top