fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #94 | Bidrento tegevjuht Taavo Annus ehk saade, kus Algis saab häid ideid ja Siim koduse ülesande

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Bidrento tegevjuhi Taavo Annusega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #94

“Kinnisvarajutud” podcasti 94. osas tuli meile külla iduettevõtte Bidrento asutaja ja tegevjuht Taavo Annus, kes istus tund aega ülekuulamistoolil ning pidi meile usutavalt ära tõestama, kas nende kodulehel kirjas olev slogan “Parim tarkvara üürikinnisvara haldamiseks” ka tõele vastab.

Algisele polnud muidugi enam midagi vaja tõestada, kuna tema oma halduses oleva portfelli majandamisel Bidrentot kasutab, aga Taavo suutis ka Algisele saate jooksul kaks uut ideed anda, kuidas igapäevaseid tegevusi veel efektiivsemalt teha ning üürnikelt veel paremini ja veel õigemal ajal rendiraha kätte saada.

Siim tuli aga salvestusele, nagu ikka, sileda aju ja konservatiivse meelega ning lahkus salvestuselt, nagu ikka, paljude heade mõtete ja koduse ülesandega (see viimane oli muidugi meie saate ajaloos esmakordne).

scroll to top