fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #93 | Mis toimub? Siim ja Algis jutustavad tund aega Kehrast, Jürist (mitte Ratasest!) ja Pärnust

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #93

“Kinnisvarajutud” podcasti 93. osas teeme meie silmipimestavale külalistejadale hetkeks pausi ning räägime kogu saate täis kahekesi. Ehk siis teeme eriti up to date sissevaate, mis meil endal vahepeal toimunud on ning toimuma hakkab.

Siim räägib oma Kehra korterisaaga lõppvaatusest ning avaldab ka ülimalt suure saladuse, et salvestuspäevaga samal nädalal on ees ootamas juba uus notar. Kus ja mida nüüd noolitakse, selgub juba saatest.

Algise plaanid on oluliselt lennukamad, kui silmapiiril on üks suurem projekt Eesti suvepealinnas Pärnus. Salvestuse hetkeks oli pakkumine ära tehtud ning pöidlad pihus ootamine käis. Seega kõigil selle osa kuulajatel on samuti kohustus kogu episoodi aja Algise nimel pöidlaid pihus hoida!

scroll to top