fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #92 | Hindaja Anni Tagapere, maakler Oscar Edela ja väike Maikel investeerivad ja spordivad hingega

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Oscar Edela ja Anni Tagaperega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #92

“Kinnisvarajutud” podcasti 92. osas teeme taas ajalugu, kui esmakordselt on meil stuudios lisaks kahele saatejuhile kolm külalist ehk kokku lausa viis inimest! Oma huvitavast ja sündmusterohkest teekonnast kinnisvaras on rääkimas ettevõtjad, investorid ning sportlased Anni Tagapere ja Oscar Edela ning pooleteise kuune Maikel.

Igapäevaselt kinnisvarahindajana tegutsev Anni ning maaklerina toimetav Oscar on kõrvalt haldamas oma üürikorterite portfelli ning teinud aastate jooksul ka mõned flippimised. Maikelil suuremad kogemused veel puuduvad, aga nagu saate päris lõpus selgub, siis motivatsioon oma vanemate jälgedes käia on väga suur.

Loomulikult räägime iga nurga alt kinnisvarast ning puudutame kõikvõimalikke teemasid nii hindaja, maakleri kui investori vaatenurgast ning räägime kinnisvara ostmisest-müümisest, teisi kirvega korrale kutsuvatest naabritest, kinnisvaraturu hetkeseisust, pihta hakkamisest, ettevõtlusest, CrossFitist ning paljust muust.

scroll to top