fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #91 | Analüütikust hindaja Mihkel Eliste – kinnisvaraleksikon, keda võibki kuulama jääda

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus analüütikust kinnisvarahindaja Mihkel Elistega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #91

“Kinnisvarajutud” podcasti 91. osas räägime mehega, kes on kinnisvaras tõeline ühemehebänd. Ja mitte mingi Assamalla jaanitulel esinev süldikas, vaid suurtes maailma pealinnades pool aastat ette kontserte välja müüv virtuoos. Kui te veel aru ei saanud, siis on meil külas Arco Vara kinnisvarabüroo analüütik ja kutseline hindaja Mihkel Eliste.

Lisaks sellele, et Mihklil on analüütikuna igal ajahetkel põhimõtteliselt kogu Eesti kinnisvaraturg nagu peo peal ning ta jõudis Eestis kõige nooremana kinnisvarahindajate kõrgeima kutsetasemeni, on Mihkel ka ise aktiivne investor ja flippija, kasutades ära turu ebaefektiivsusi ning keskendudes varadele, mis ühel või teisel põhjusel teistele huvi ei paku.

Kuna rääkida on palju, siis pooleteisetunnine episood on jagatud suures osas kolmeks, kui esialgu keskendume Mihkli tegevusele analüütikuna, seejärel võtame hambusse tema kui kinnisvarahindaja ning lõpuks käime luubiga üle Mihkli enda investeerimistegevustest.

Kokkuvõttes võib Algise sõnadega öelda, et Mihklil on suurepärane omadus ka keerulised asjad lihtsalt ja arusaadavalt selgeks rääkida, mistõttu poolteist tundi möödus justkui lennates. Ütles ju ka vanarahvas, et kaks lolli podcasterit jõuavad rohkem küsida, kui üks tark vastata.

scroll to top