fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #89 | Hoia sees ja ära liiguta! Mihkel Nestor ja Peeter Koppel majandusest ning kinnisvarast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Mihkel Nestori ja Peeter Koppeliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #89

“Kinnisvarajutud” podcasti 89. osas oleme taas mikrofonide juurde kutsunud korraga kaks külalist, kui köögilaua taga said kokku ning hakkasid majandusest ja kinnisvarast rääkima “Kinnisvarajutud” podcasti saatejuhid ja “Nestor ja Koppel” podcasti dünaamiline duo ehk SEB analüütik Mihkel Nestor ja privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel.

Enamusele valdkonnast huvi tundvatele inimestele kindlasti ka televiisorist ja meediaveergudelt tuttavad mehed on mõnda aega ka podcasti formaadis majandusest rääkinud ning teevad seda mõnusas vabas formaadis ja kerge huumoriga vürtsitatult. Täpselt samas võtmes möödus ka meie salvestus, kui saate esimese poole keskendusime üldisele majandusele ja seejärel võtsime ette konkreetselt kinnisvara.

Proovisime Mihklilt ja Peetrilt välja pinnida, millal meil lõpuks siis kriis tuleb või me juba olemegi kriisis, aga ise lihtsalt ei tea seda, mis seisus on Eesti kinnisvaraturg, kuidas intresside tõstmine turgu mõjutama hakkab jne jne. Kokkuvõtvalt võib öelda, et me pinnisime oma ala eksperte tund ja veerand ning tegelikult küsisime vaid ühte küsimust: kas peaks jooksma ning kuhu suunas? Lihtsalt tegime seda kümnetel eri viisidel.

NB! Vahetult enne lõppu kõlab eetrist maha ka reaalselt meie saatesarja ajaloo kõige parem nõuanne üldse!

scroll to top