fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #87 | Ettevõtja ja hobiinvestor Taivo Päärsoniga jõukamast üürnikesegmendist ja tema flopist Riias

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja ja investori Taivo Päärsoniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #87

“Kinnisvarajutud” podcasti 87. osas kutsusime külla ettevõtja Taivo Päärsoni, kes tegutseb igapäevaselt puidusektoris, aga hobina on ette võtnud omapärase strateegiaga kinnisvaraportfelli kasvatamise. Taivo haare on läbi aastakümnete ulatunud Tallinnast Riiga ja Pärnust Otepääle ning saates uurimegi, miks tema tegevustes on nii lai geograafia ning mis eesmärkidel mingid objektid aja jooksul ostetud-müüdud on.

Saate n-ö maasikaks on korralik juhtumisterägastik Riias, kus kohtutäituri oksjonilt ostetud korteri paberite korda ajamine võttis lõpuks kolm aastat ning kogu projekt kujune sajalist panust sisse arvestades korralikuks flopiks.

Praeguseks on Taivol läbi kogemuste ja õppetundide välja kujunenud oma strateegia, kus lähim eesmärk on kolme suure korteriga teha igakuist 5000 euro suurust rahavoogu. Sellega seoses räägimegi suurtest ja ilusatest korteritest ehk turusegmendist, kus üürihinnad on 1500+ eurot.

scroll to top