fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #86 | Piret ja Vahur Suvi – suurte südametega kriimsilmadest investorid Keilast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investorite Piret ja Vahur Suviga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #86

“Kinnisvarajutud” podcasti 86. osas oleme üle pika aja neljakesi mikrofonide taga, kui meil on külas kriimsilmad Keilast Piret ja Vahur Suvi. Paarisrakendina kinnisvaras ja ettevõtluses toimetav paar avastas endas huvi kinnisvarasse investeerimise vastu juhuse tahtel ja olude sunnil ning on praeguseks kogunud portfelli kuus korterit.

Räägime saates omajagu Keila kinnisvaraturust ja eripäradest, kuid kuna Piret ja Vahur on stardivalmis ka teiste piirkonnas olevate kohtade nagu näiteks Paldiski, Turba, Riisipere, Rummu, Vasalemma, Tutermaa jne osas, siis proovimegi aru saada, mis seal Tallinnast lääne ja edela pool kinnisvaras toimumas on. Igatahes Siim Vaidast saab korraliku ja konkreetse infolaengu väga mitme põneva väikekoha hinna- ja üüritasemetest ning ohtudest ja eripäradest.

Loomulikult räägime ka paarina tegutsemisest ning kuidas tööjaotust jagada, kuidas partnerit tegevustesse kaasata ja paljust paljust muust. Väga meeleolukas saates tuleb välja, et Piretil ja Vahuril on ka suur süda, kui nad majutavad ühes oma korteris Ukraina sõjapõgenikust naisterahvast ja tema lapsi. Arutlemegi ka laiemalt selle üüriinvestorite eetilise dilemma üle seoses Ukrainas toimuva sõjaga, et kui palju peaks aitama ning kuidas teha seda nii, et mitte ise raskustesse sattuda.

Oma suurt südant demonstreerisid Piret ja Vahur ka sellega, et tõid saatejuhtidele Algisele ja Siimule vägevad kingitused nimeliste Kinnisvarajutud logoga tasside näol! Juurde oli lisatud ka maitsvat teed, et järgmisel talvel, kui küttehinnad taas laes on ja tuba soojas hoida ei raatsi, siis vähemalt kuuma teed saaks juua.

scroll to top