fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #83 | Tõnis Mänd – mees, kellel on korter 16-korruselise maja 17. korrusel 16 ukse taga

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investori Tõnis Männiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #83

“Kinnisvarajutud” podcasti 83. osas on meil külas väikeinvestor ja põlve otsas nokitseja Tõnis Mänd, kellel on portfellis mitmeid huvitavaid üüriobjekte. Igapäevaselt finantssektoris toimetav mees on harjunud, et raha liigub ning proovime saates jälile jõuda, kuidas ta oma portfellis kapitali liigutab.

Tõnise portfellis on näiteks üürikorter 16-korruselise Õismäe tornmaja 17. korrusel, kuhu jõudmiseks peab läbima 16 (!!!) ust. Saatejuhid on sellise jutu peale täiesti sõnatud, aga eks kuulake ise täpsemalt.

Aga räägime veel ka labürintkorteritest, köögi nihutamisest tuppa, soklikorrustest ja üldse ebastandardsetest objektidest, mis just praeguses turuolukorras on üks võimalus, kuidas pikka plaani vaadates numbrid excelis ikkagi kokku jooksma saada.

scroll to top