fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #81 | Kinnisvara ja maksud… Peeter Pärtel avaldab rikkuse valemi!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja ja kinnisvarainvestori Peeter Pärteliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #81

“Kinnisvarajutud” podcasti 80. osas jätkame juttu ettevõtja ja kinnisvarainvestori Peeter Pärteliga ning kasutame ära tema kompetentsust ja teadmisi kinnisvaraga seotud maksuküsimustes.

Lasime ka oma kuulajatel enne saadet oma küsimusi saata ning neid tuli omajagu. Kuna teemad on tihti tundlikud, siis enamus küsimusi tuli meili teel ning seetõttu jätsime saates küsijad ka anonüümseks.

Igatahes, oled Sa kogenud kinnisvarainvestor või alles suure õhinaga selles vallas oma esimesi samme tegev tulevikustaar, siis see on episood, mida tasub kindlasti kuulata ja mõne aja tagant ka uuesti üle kuulata. Põhjus on lihtne, Peeter avaldab saates rikkuse valemi!

NB! Lahtiütleja! Saates kõlav informatsioon on edasi antud asjaosaliste parimate teadmiste kohaselt, kuid tegemist ei ole ametlike maksualaste nõuannetega. Ametliku maksunõu saamiseks konsulteerige palun maksujuristiga.

Siinkohal ka Peeter Pärteli tegemistega seotud lingid:

* Informatsioon ühisinvesteeringute kohta (saab jätta oma kontaktid).

Ülejäänud on referral lingid, kus Peeter näeb, et te tulite “Kinnisvarajuttude” kaudu!

* Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukond tutvustus
* Maksukoolitus
* Kiirtee enda esimese kinnisvarainvesteeringuni videokoolitus
* “Kuidas saavutada finantsvabadus kinnisvaraga Eestis” – tasuta videokoolitus
* Tasuta üürilepingu näidis 2021 eluruumi üürileandjatele

scroll to top