fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #79 | Sirkel & Mall tegevjuht Madis Avi projekteerimisest, kinnisvarast ja tubadepõhisest üürimisest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus projekteerimisettevõtte Sirkel & Mall tegevjuhi Madis Aviga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #79

“Kinnisvarajutud” podcasti 79. osas on külas ülimalt ladusa jutuga mees, projekteerimisettevõtte Sirkel & Mall tegevjuht Madis Avi, kellega räägime pikalt nii projekteerimisest kui ka mehe enda investeerimisportfellist.

Madisel on käimas ridaelamu arendus Kristiines ning portfellis mõned üürikorterid ja üks väga huvitav objekt, millest pikemalt saates ka juttu teeme – üheksa toaga üürimaja Veskimetsas. Uurime, kuidas Madisel tubadepõhine rentimine korraldatud on ning mida kõik meie kuulajad võiks sellest õppida.

Kõigil kuulajatel tasub olla tähelepanelik, kuna Madis ei tulnud saatesse tühjade kätega, vaid tal on kaasas kaks väga korralikku väärtuspakkumist! Nimelt põhiosas hõikab Madis välja ühe valdkonnapõhise tööpakkumise ning varsti ilmuvas boonusosas on tal huvilistele pakkuda üks investeerimisvõimalus.

scroll to top