fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #76 | Alari Allikaga õpetaja palgaga investeerimisest, julgetest otsustest ja tagantjärele tarkusest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Alari Allikaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #76

“Kinnisvarajutud” podcasti 76. osas liigume taas külaliste lainele, kui koos meiega on stuudios õpetajast mikroinvestor Alari Allika. Võtame Rakveres tegutseva mehega muuhulgas jutuks õpetaja palgast investeerimise ning Alari räägib ka oma esimestest tehingutest, kus nõusolek sai antud olukorras, kui tal polnud veel teada, kust sissemaksuks raha saada.

Kui keegi arvab, et õpetajana pole võimalik kinnisvara omada, rääkimata nelja korteriga üüriportfelli kokku panemisest, siis on küll. Alari räägib saates samm-sammult, kuidas on temal see õnnestunud ning mis plaanid on paika pandud edaspidiseks. Mõnusalt motiveeriv ning kahe jalaga maas olev osa igal tasemel kinnisvarahuviliste jaoks!

scroll to top