fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #66 | Heigo Kriibi – kuidas palgatöötajana ilma omafinantseeringuta üüriportfellile alus panna?

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus palgatöötajast investori Heigo Kriibiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #66

“Kinnisvarajutud” podcasti 66. osas liigume tagasi juurte juurde ehk räägime järjekordse päriselulise loo, kuidas igapäevaste tegemiste kõrvalt hakata tasapisi oma üüriportfelli üles ehitama. Oma loo räägib ennast palgatöötajast investoriks nimetav Heigo Kriibi, kes nakatus kinnisvarapisikuga tänu pruudile, kellega kiirelt pandi nii portfelli mõttes kui eluliselt leivad ühte kappi.

Tänaseks päevaks Tartusse kolinud Heigo alustas üüriäriga 2014. aastal Tallinnas kuulsas Stroomi Residentsi majas ning mehe esimesed tehingud said teoks sisuliselt ilma oma raha kaasamata. Saate üheks läbivaks teemaks ongi, kuidas eraisikuna pangast võimalikult edukalt laenu kaasata. Heigo räägib ka tagantjärele humoorika ja õpetliku loo, mis aga tegelikult oleks võinud tema investeerimiskarjäärile kohe eos fataalse hoobi anda.

scroll to top