fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #64 | Mihkel Kukk – mees, kes julgeb meie saates öelda, et kinnisvara on vahend, mitte religioon!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Mihkel Kukega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #64

“Kinnisvarajutud” podcasti 64. osa külaline Mihkel Kukk oli julge mees, kes otsustas visata meile kinda pärast 59. osa kuulamist, kus me paugutasime kinnisvara kaitseks kõik torud tühjaks. Mihkel kirjutas meile, et mehed, hoidke hobuseid ja mõelge natuke laiemalt kui ainult enda lemmik varaklass. Otsustasime, et kutsume Mihkli oma seisukohta stuudiosse kaitsma! Ja ta tuli!

Aga enne, kui läks väikeseks finantskätšiks, rääkisime Mihkli enda tegemistest nii laiemalt investeerimismaailmas kui kitsamalt kinnisvaras. Vaatamata sellele, et kinnisvara on Mihkli portfellis suurima osakaaluga varaklass, siis kõige tähtsamaks ja enda jaoks olulisemaks peab ta hoopis ühes teises valdkonnas enda tegevuse maksimeerimist. Mis see on, kuulake juba saates!

scroll to top