fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #63 | Tunne oma kodumaad ehk Birk Oidramiga Märjamaa näitel väikeasulate kinnisvarast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Birk Oidramiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #63

“Kinnisvarajutud” podcasti 63. osas paneme meie saatesarja kaardile uue lipukese, kui süveneme sisuliselt täielikult vaid Märjamaa kinnisvaraturu nüanssidesse. Oma lugu on rääkimas investeerimises ennast Hunt Kriimsilmaks nimetav Birk Oidram, kes koos kaaslastega just selles väikeses alevis tegutsemas on.

Räägime Märjamaa näitel väikestes kohtades kinnisvarasse investeerimise iseärasustest ja vaatame täpselt üle, millega Birk oma partneritega seni hakkama on saanud. Saates saame ka teada, et Birki käes on kõige kiirema tehingusse mineku mitteametlik Eesti (loe: “Kinnisvarajutud” podcasti) rekord.

Kes vähegi tegutseb kinnisvarainvestorina mõnes Eesti väikekohas või plaanib madalama sisenemisläve ja turutunnetuse tõttu seda teha, siis see saade on kohustuslik kuulamine!

scroll to top