fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #61 | Jaago Viitkin – pahviks lööv kinnisvarateekond Miamist New Yorgini ja New Jerseyst Tallinnani

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvaraettevõtja Jaago Viitkiniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #61

“Kinnisvarajutud” podcasti 61. osas saime lõpuks stuudiosse mehe, kellega paljud meie kuulajad on tegelikult juba tuttavad. Oma tegemistest peamiselt ookeani taga kõigi võimaluste maal USA-s rääkis kinnisvaraettevõtja Jaago Viitkin, kes on olnud eestvedaja meie kinnisvaraõhtute korraldamisel ning hiljuti tegi põneva videopäeviku formaadis jooksva ülevaate oma järjekordsest majaflipist USA-s.

Pärast ülikooliõpinguid laia maailma rändama läinud Jaago leidis tee kinnisvarasse tänu Brasiilia rikkuritele, kes parkisid inflatsiooni eest oma varasid Miami kinnisvarasse. Esimene korteriflip tehtigi koos sõbraga Miami ligidal ning sealt kõik alguse sai. Sadu erinevaid tehinguid hiljem on Jaago teinud kinnisvaras sisuliselt kõike – flippinud maju, toimetanud kinnisvaraagendina, tegutsenud Airbnb bisnesiga New Yorgis, aidanud suurtel kinnisvaramogulitel teha sadu ostupakkumisi päevas, pannud kokku koguni 186 kinnisvaraagendist koosneva tiimi ja mida kõike veel…

Proovime Jaago käest välja uurida, kuidas üks Eesti noormees on suutnud kõike seda võõras riigis teha. Juttu tuleb sellest, kuidas teekonna alguses tuleb oma ego maha suruda ja vajadusel “suurte kalade” alluvuses tasuta tööd teha ja kogemusi hankida, kui võimas edasiviiv jõud on heade partnerlussuhete otsimine ja millised on Jaago plaanid tulevikuks.

scroll to top