fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #52 | Kinnisvara ühisrahastusest – mis toimub vaala kõhus ja kuidas see enda kasuks tööle panna?

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Estateguru laenuosakonna juhi Daniil Aaliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #52

“Kinnisvarajutud” 52. osas räägime ühest võimalusest, kuidas leida finantseeringut enda kinnisvaraprojektide elluviimiseks või teiselt poolt vaadates, kuidas alustada kinnisvarasse investeerimist väikestest summadest, kuid samal ajal pääseda ligi ka “suurte poiste” mängumaale.

Meil on külas Estateguru laenuosakonna juht ja ise ka väikeinvestorina kinnisvarapõldu kündev Daniil Aal, kelle abil vaatame sisse protsessile, kuidas käib ühisrahastamise teel kinnisvaraprojektile kapitali kaasamine. Saate jooksul saab üsna hästi selgeks, millised eeldused peaksid raha küsima minemisel olema täidetud ja kellele ja mis olukordades see võimalus üleüldse sobida võiks.

Loomulikult ei luba me Daniili stuudiost ära ilma, et mees räägiks ma oma isiklikust investeerimisteekonnast. Saate lõpuks tuleb välja, et Daniil on ka üks väga kaval mees, sest saatejuhid moositakse nii ära, et kui raadio näitaks värve, siis paistaksid ainult Algise punased õhetavad põsed.

scroll to top