Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.
Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.
Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.
Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud
OSA #236
“Kinnisvarajutud” podcasti 236. osas on meil külas ettevõtja Kristjan-Thor Vähi, kes igapäevaselt aitab edasi lükata kinnisvaraarendusega tegelevat ettevõtet Invego.
Kui Invego tegemistele keskendume ühes tulevases osas, siis sel korral räägime lahti Kristjan-Thori tausta sportlasena ning oma abikaasa Kristina Šmigun-Vähi mänedžerina, sukeldumise ettevõtlusesse ning jõudmise kinnisvararadadele.
Omajagu lahkame läbi Kristjan-Thori kogemuste viimast umbes viite aastat, kus alates koroonapandeemiast on olnud üks kriis ja kaos üksteise otsa. Vähi annab häid mõtteid, kuidas sellistel hetkedel ettevõtjana hakkama saada ja edukas olla.