fbpx
Close

Jõulukingitus paarile — tutvuge parimate võimalustega!

Avatar

Foto: Unsplash

Jõulukink kahele on suurepärane idee. See toimib paljudel juhtudel – kui plaanite pühade ajal sõpradele või pereliikmetele külla minna, samuti siis, kui mõni tuttav paar tuleb sel ajal teile külla. Sellise kingituse saate teha õele ja tema poiss-sõbrale, vanematele või täiskasvanud lapsele ja tema elukaaslasele. Anname nõu, kuidas valida kingitust kahele!

Kuidas valida jõulukingitust paarile?

Õnnestunud kingitused valmistavad kingisaajale rõõmu ja lõbu. Tavapäraste kingituste asemel tasub panustada originaalsusele ja kinkida vautšer üritusele, millest saab koos osa võtta. Kui plaanite kingitust paarile, peate arvestama nende ühiste huvidega. Sellise kingituse valimise protsessile peaks eelnema teema põhjalik uurimine. Seetõttu võib mõni infokild tuttava paari kohta olla suureks abiks. Kas teate nende ühiseid kirgi, ühist lemmikajaviidet või muusikat, mis neile mõlemale meeldib? Kõik need andmed võivad anda väärtuslikke näpunäiteid. Tänu neile on teie valitud kingitus otse kümnesse!

Vautšerid – meelelahutus ja lõbu kahele

Parim jõulukink paarile peab arvestama mõlema maitse ja eelistustega. Selleks sobib suurepäraselt ürituse vautšer kahele. Võite valida kingituse kutse näol kinoseansile või paari lemmikartisti kontserdile. Te ei tea, milliseid üritusi valida? Mõelge, millist muusikat kingisaajatele meeldib kuulata, milline on nende lemmikfilmižanr või näitleja, keda nad eriti hindavad. Kui otsustate paarile mõeldud ürituse kasuks, peab see olema midagi, mis neile mõlemale meeldib.

Aeg ainult kahele – kulinaarne jõulukink

Pühadeaegse hulluse ja sagimise ajal on kerge väsida. Liigsed stiimulid ei soosi lõõgastumist, seega tasub teha pühadeettevalmistustes paus ja veeta aega ainult kahekesi. Jõulukingitused kahele romantilise õhtusöögi või veini degusteerimise kutse näol on ideaalne kingitus pühadeks. Peale tüüpiliste kohtade tasub proovida midagi ainulaadset. Mustkunstisõuga pimeõhtusöök või einestamine veealuses restoranis – leidke oma lähedastele mõni eriline kingitus!

Spaakülastus paarile – mitte ainult hooldused ja massaažid

Inimene ei ela ainuüksi toidust. Üks parimaid jõulukinke on kindlasti spaaseansid. Salongid pakuvad laias valikus erinevaid paaridele mõeldud hooldusi. Võite kutsuda tuttava paari näiteks šokolaadimähise seansile või valida universaalse lõõgastava massaaži. Imeline ja kordumatu vaikuse ja lõõgastuse hetk on ka lõõgastav seanss Soome saunas või soolakoopas. Midagi kehale ja vaimule – ideaalne kooslus, et näidata oma lähedastele, et soovite neile kinkida parimat!

Jõulukink paarile on suurepärane võimalus kinkida midagi toredat ja ebatavalist. Panustage emotsioonidele ja kutsuge oma lähedased soolakoopasse, erilisele õhtusöögile või kinkige neile kontserdipiletid kahele. Neile jäävad need imelised ja enda meele järgi veedetud hetked kindlasti kauaks meelde!

One Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top