fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #195 | Live-salvestus Ida-Virumaal: Indrek Rentel Eesti kõige ainulaadsema vaatega arendusest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Vallikraavi Kinnisvara juhataja Indrek Renteliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #195

“Kinnisvarajutud” podcasti 195. osa on mitmes mõttes ajalooline, kui tegemist on meie läbi aegade teise publiku ees salvestatud live-episoodiga ning esmakordse osaga, mis linti võetud väljaspool Harjumaad. Nimelt oleme Narva-Jõesuus Ida-Virumaa kinnisvarakonverentsil ning meie külaliseks on Vallikraavi Kinnisvara juhataja Indrek Rentel.

Saate põhiteemana tahame teada, miks otsustas üks Tartu arendaja võtta julguse kokku, et minna ehitama uut kinnisvara Narva linna, kuhu viimased 35 aastat pole ühtegi uut kortermaja kerkinud. Proovisime veeretada Indreku teele kõik need tavapärased Ida-Virumaa klišeed, kuid mees ei vääratanud ning saime teada, et Joaoru Residentsid on vaieldamatult Eesti kõige ainulaadsema vaatega arendus, kus aknast paistab sulle kätte vana 5-kroonise rahatähe peal olnud vaatepilt.

Indrek avaldas, kuidas kliendid Narva kohta hirmsa ruutmeetrihinnaga korterid vastu võtnud on, mitu maja ja millal praeguse plaani järgi kerkima peaks ning kes nende tavapäraseks kliendiks on. Tol hetkel me veel ei teadnud, et järgmisel päeval viiakse Siim ja Algis koos teiste konverentsikülalistega arendusele ka koha peale vaatama ning vaade 570 000 eurot maksvast 6-toalisest korterist on ikka äge küll.

scroll to top