fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #194 | Stuudios on Rootsi gängisõdade ja veidrate kinnisvarareeglite otsene tunnistaja

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Algaja A-ga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #194

“Kinnisvarajutud” podcasti 194. osas võõrustame meest, kes ülimalt tänuväärselt pakkus meie korduvate üleskutsete peale ise ennast saatesse külaliseks. Mees, kes on kinnisvarateekonnal veel algaja, elab igapäevaselt Rootsis ning omab hetkel ühte üürikorterit Kuressaares.

Seekordne osa läheb kiirelt ülimalt morbiidsetele radadele, kui kasutame võimalust ja räägime veidi Rootsist ja sealsest elu-olust ning Algaja kinnitab, et kahjuks on meieni jõudnud uudised olnud tõesed ning kohati on Stockholmis ja mujal suuremates linnades gängisõdade tõttu turvalisus täitsa käest ära läinud.

Kinnisvarasse sukeldudes uurime kõigepealt selle kohta, kuidas Rootsis need asjad käivad ning saame kiirelt teada, et seal me kinnisvarainvestorid olla ei tahaks. Seejärel liigume kodumaistele radadele ning räägime Algaja kogemustest ja kohati ka ämbrite kolistamistest Kuressaares.

scroll to top