fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #192 | Tanel Rentik – “Rannamaja” staar, kes ehitab samm-sammult üles oma üürikorterite portfelli

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus sisuloojast investori Tanel Rentikuga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #192

“Kinnisvarajutud” podcasti 192. osas on meil taaskord külas inimene, kes on kümme korda kuulsam kui meie kaks saatejuhti kokku. Nimelt on Workland Fahle popup stuudios mikrofoni taga istet võtnud sisuloojast investor Tanel Rentik.

(Kuri)kuulsast “Rannamaja” saatest tuule tiibadesse saanud Tanelil on kinnisvaraportfellis kaks korterit Põhja-Tallinnas ning kolmas objekt on praegu tegemisel Kesklinnas. Räägime saates nii sisuloomisest kui tõsielusaadetes osalemisest ning nii kinnisvarast kui tuleviku nimel pingutamisest.

Proovime nii otse kui kaudselt Tanelilt teada saada, kas meil tasuks ka mõnda tõsielusaatesse ennast üles anda või peaksime jääma kinnisvaras tegutsemise juurde. Räägime Taneliga ka sellest, kuidas tal korterite renoveerimine on läinud, kui palju on ta ise teinud ja kui palju ehitajaid kasutanud ning mis on tema pikem plaan kinnisvaras.

scroll to top