fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #191 | Milline on kinnisvaraturu hetkeseis ning kas või kui tihti peaks oma üürikaid renoveerima?

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #191

“Kinnisvarajutud” podcasti 191. osas lööme saate kaheks ning läheme kahes täiesti erinevas suunas. Episoodi esimeses pooles vaatame otsa hetkeseisule (mai 2024) kinnisvaraturul. Kas ja mis üldse liigub ning mis seisus on üüriturg. Kuidas maakleritel elu läheb, kui müüke väga ei tule ning kas investorid peaksid rahapakid valmis panema, et varsti saab häid asju odavalt. Või äkki juba saab?

Saate teises pooles võtame ette teema kas, millal ja kui tihti tasub üürikorteris remonti teha. Kui pika perioodi tagant peaks oma korterites ühe korraliku renoveerimise ette võtma? Kas kohe korteri ostu järel võiks remondi ära teha? Kui pikk on ühe renoveerimise tasuvusaeg või kas seda on üldse mõtet nii must-valgelt arvutada? Kõigile neile ja teistelegi samalaadsetele küsimustele üritamegi vastust leida.

scroll to top