fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #187 | Ruslan Gulidaga maakleritööst, investeerimisest ja katusekorterite väljaehitamisest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus RE/MAX Central kaasomaniku ja maakleri Ruslan Gulidaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #187

“Kinnisvarajutud” podcasti 187. osas võõrustame üht Algise ametivenda, kui meil on külas RE/MAX Central kaasomanik ja maakler Ruslan Gulida (rem.ax/Ruslan). Lisaks maakleriks olemisele on Ruslanil ka endal mitmeid kinnisvarainvesteeringuid ning ta ehitab oma ettevõttega välja Stalini-aegsete majade katusekorruseid.

Kohe saate esimestest minutitest saab selgeks, et Ruslan pole suu peale kukkunud ning kogu saade kulgeb mõnusas huumorivõtmes ning jõuame läbi hekseldada mitmesugused huvitavad kinnisvarateemad, alates maakleritöö valudest ja võludest kuni investeerimise ja katusekorteriteni.

Just see katusekorterite väljaehitamise teema on midagi, mida me seni “Kinnisvarajutud” podcastis sellisel kujul kajastanud veel polnud. Ruslanil on aga selles valdkonnas palju kogemust nii nõustaja kui väljaehitajana, kuigi praeguseks keskenduvad nad enamasti vaid väga konkreetsele majatüübile.

scroll to top