fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #185 | Kinnisvarajurist Evi Hindpere räägib, mis loom on korteriühistu ja kuidas seda süüakse?

Avatar

-Algis Liblik, Siim Semiskar ja Evi Hindpere | Foto: Alice Märtin

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #185

“Kinnisvarajutud” podcasti 185. osas on meil meie saate ajaloos teistkordselt külas kinnisvarajurist Evi Hindpere, kellega sel korral keskendume alati tulisele ja äärmiselt tähtsale korteriühistuste teemale. Võtsime luubi alla teemad, mis on aja jooksul nii meie enda “Kinnisvarajutud” Facebooki grupist kui ka mujalt läbi käinud.

Pommitame Evit järjest suure hulga väga eluliste küsimustega, alustades sellest, et mis teha, kui KÜ esimees kas ära sureb või lihtsalt kuskile jäljetult ära kaob, kuidas ühistu liikmed saavad omavolitseva esimehe vastu üles tõusta ning lõpetades sellega, kas ja millistel tingimustel võib ühistu paigaldada valvekaameraid ning milliseid avariitöid on ühistu kohustatud koheselt oma vahenditest sinu korteris tegema.

Kõige pikem arutelu tekkis aga kahjuks vägagi laialt levinud küsimuse juures, mida on korteriühistul võimalik ette võtta probleemsete korteriomanikega, kes ühel või teisel moel segavad teiste inimeste elu. Ehk siis mida saab teha, kui umbjoobes naabrimees ei lase elada, hilisteismeline teknokunn kuulab öö läbi tümakat või “tuli põleb, aga kedagi kodus pole” vanaproua on püsti pannud mitteametliku kasside varjupaiga?

Kõik see ja palju-palju väga aktuaalseid ja kohati tragikoomilisi teemasid sai läbi arutatud ning Algis ja Siim proovisid oma kujutlusvõime piiridel balansseerides Evi käest erinevad tarkuseterad meie kuulajate jaoks kätte saada ning usume, et te ei pea pettuma. Seejuures tekkis saate käigus meil juba ka uus ja vähemalt sama põnev teema, millest Eviga varsti veel ühe osa teeme.

scroll to top