fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #184 | Piret ja Vahur Suvi traagiline ja põletav Türi üürimaja lugu

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Piret ja Vahur Suviga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #184

“Kinnisvarajutud” podcasti 184. osas on meil peaaegu kaheaastase vaheaja järel külas Keila “kriimsilmad” Piret ja Vahur Suvi, kellel on rääkida üks dramaatiline ja põletav lugu. Nimelt nad said vahepeal Türil ühe kuue korteriga maja omanikeks, mis tuli aga pärast üht suurt õnnetust maha müüa.

Selle kuuma teema võtame ette saate teises pooles, kuid seni laseme kuulajatel olla kui süte peal ning keerutame ümber palava pudru. Räägime Pireti ja Vahuriga ka Keila, Paldiski ja teiste selle piirkonna kohtade üüriturust ning võimalustest ning saame väga palju head infot.

Kui lõpuks Türi maja teema juurde jõuame, siis proovime traagilisest sündmusest rääkida kerge eluterve huumoriga, et mitte episoodi liiga morbiidseks lasta. Igatahes lugu on õpetlik ja kuulamist väärt ning Algise silmist oli näha, et tema üürimaja unistus sai kohe väikese tagasilöögi.

scroll to top