fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #183 | Kas rahavoog üüriäris on surnud? Ei ole! KÕIK objektid on võimalik rahavoopositiivseks saada!

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #183

“Kinnisvarajutud” podcasti 183. osas võtame ette ühe väga polariseeriva teema ja räägime rahavoost üüriäris. Kas rahavoog on üüriäris kõige olulisem näitaja ning kas üüriäri ilma positiivse rahavoota on kindel teekond hukatusse?

Kindlasti on kõik kinnisvarahuvilised investorid näinud erinevaid kommentaare, kus antakse üheselt mõista, et juba mõnda aega pole võimalik positiivse rahavooga objekte leida ning seetõttu on üüriäri surnud. Meie väidame, et sellise jutu ajajad paremal juhul eksitavad või halvemal juhul lihtsalt valetavad oma auditooriumile.

Seetõttu haarasime härjal sarvist ning uksel lingist, et tuua välja kuus erinevat komponenti, mida kombineerides on võimalik sisuliselt KÕIK kinnisvaraobjektid, kus on üürinõudlus olemas, saada rahavoopositiivseks. Tundub uskumatu, aga täpselt nii see on. Kui ei usu, siis kuula saadet!

scroll to top