fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #182 | Kinnisvarasõber Margus Mäll räägib Kõrvemaa metsade vahel Otepääst ja Tallinnast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarasõbra Margus Mälliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #182

“Kinnisvarajutud” podcasti 182. osas on meie aadressiks sõna otseses mõttes Kuuse 1, kui meie popup-stuudio on laiali laotatud Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus asuvas Kuuse elamusjamas nr1. Intervjueeritavaks on meid külla kutsunud Sportland Kõrvemaa tegevjuht ja kinnisvarasõber Margus Mäll.

Räägime saate alguses Margusega veidi kahest vastvalminud Kuuse elamusmajast ning siis sukeldume mehe tegemistele kinnisvararindel. Marguse tegemised kinnisvaravaldkonnas said alguse 2009. aastal ning sealt pihta hakates saame muuhulgas teada, mis asi on korterhotell.

Margus on tegutsenud nii Otepääl kui Tallinnas ning saanud kogemusi nii tüüpkorterite renoveerimisest kui majade üles putitamisest. Kuigi kõige magusama loo, ühe Otepää maja flipi, jätsime boonusosaks meie Patreoni toetajatele, siis ka põhiosas jätkub juttu kauemaks.

NB! Margus tegi kõigile “Kinnisvarajutud” podcasti kuulajatele boonuskoodi, millega saab Kuuse elamusmajades ööbides hinnast -20%! Boonuskood on “kinnisvarajutud” ning see kehtib juuli lõpuni.

scroll to top