fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #181 | Nõudepesijast ärinaiseks ehk Kaisa Ülejõe tegemised restoraniäris ja kinnisvaras

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja Kaisa Ülejõega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #181

“Kinnisvarajutud” podcasti 181. osas oleme Lääneosariikidest külla kutsunud noore ettevõtja Kaisa Ülejõe, kelle senise tegevuse võib kokku võtta väljendiga nõudepesijast ärinaiseks. Kaisa on aastaid pidanud erinevaid restorane, kohvikuid ja baare, kuid on jõudumööda tegutsenud ka kinnisvararindel, flippides ja tegutsedes nii pikaajalise kui lühiajalise rendiga.

Peatume saates pikalt restorani- ja kohvikuäril ning vaatame sisse, kuidas juba lasteaias ärinaiseks saada tahtnud Kaisa külalistemaja pidades oma esimesed lühiajalise üüri kogemused sai. Haapsalus ja seal lähipiirkonnas tegutsev Kaisa on seejärel koos elukaaslasega ostnud kortereid nii välja üürimiseks kui viimastel aastatel ka flippimise eesmärgil.

Kaks flipiprojekti on praegusel hetkel Kaisal pooleli, millest üks on meie saates ilmselt esimene omanäoline. Nimelt on Kaisa majaks ümber ehitamas üht vana pesukööki. Kuidas sellise objektini jõuti ja mis seal vaja teha on, sellest kõigest juba saates.

NB! Kaisa tõi saatejuhtidele kingituseks oma viimase väikese projekti ehk kaardid “Teadlik külluse looja”. Täpsemalt saab nende kaartide kohta lugeda Kaisa enda veebilehelt kaisaylejoe.com ning kõigile meie kuulajatele teeb Kaisa sooduskoodiga “kinnisvarajutud” tellimusest ka 20% soodukat.

scroll to top