fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #178 | 5 põhjust, miks vaatamata julgeolekuriskile investeerida Eestis

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #178

“Kinnisvarajutud” podcasti 178. osas võtame ette aktuaalse teema, mida mitte kuidagi ei saa vaiba alla pühkida. Nimelt räägime võimalikust sõjaohust Eestis, kui suured riskid seoses Venemaaga Eestis kinnisvarasse investeerimisel on ning mis on need põhjused, mis meid praegusel hetkel ikkagi Eesti kinnisvarasse investeerima panevad.

Saate teemavalik tuleneb sellest, et pole saladus, et hulk investoreid on otsustanud oma investeeringutega geopoliitilise riski eest välismaale kolida ning veel paljud keerutavad neid mõtteid oma peades. Ka meie saates oleme alles hiljuti rääkinud nii Hispaaniasse kui ka Dubaisse investeerimisest ning nende episoodide menu on olnud suur.

Kuna seda hirmu ja õudu õhutatakse iga nurga pealt, siis endale omaselt proovisime asjale läheneda positiivsema nurga pealt, et mis on need viis põhjust, miks meie endiselt julgeme Eestis kinnisvarasse investeerida. Kuigi ühel meist tuli see optimistlik vaade paremini välja kui teisel, siis loodame, et karmi teemaga saade liiga sünge ei saanud.

scroll to top