fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #176 | Jörgen Truu – flipikorterist Vinnis üürimajani Rakveres kadestamisväärse kiirusega

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus maakleri ja kinnisvarainvestori Jörgen Truuga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #176

“Kinnisvarajutud” podcasti 176. osas võõrustame investorist kinnisvaramaaklerit Jörgen Truud, kes tegutseb Lääne-Virumaal ning on taas üks nendest (paljudest) külalistest, kes on jõudnud oma üürimajani enne Algis Liblikut.

Jörgeniga alustame juttu tema varasest noorusest ning kinnisvarasse jõuame umbes 5 aasta taguses ajas, kui ise Austraalias olles ostis ta oma esimese korteri Vinnis. Pärast seda on Jörgen tegutsenud nii pikaajalise üüri kui flippimisega Vinnis, Tamsalus ja Rakveres. Sekka räägime natuke ka maaklerijuttu.

Episoodi kõige kadestamisväärsem lugu tuleb aga Rakvere kesklinnast, kus Jörgen ostis koos kaaslastega nelja korteriga maja, millest ehitati vähem kui kahe aastaga Posti Guesthouse, kaheksa väikese korteriga üürimaja, kus pakutakse lühiajalist majutust.

scroll to top