fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #172 | Ettevõtja Sanders Skorik – Tallinna uusarendustest kuni Dubai penthouse’ide ja villadeni

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja Sanders Skorikiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #172

“Kinnisvarajutud” podcasti 172. osas paneme meie taskuhäälingu maakaardile järjekordse lipukese, kui meil on küllas ettevõtja Sanders Skorik. Igapäevaselt pikalt Apple’i toodete edasimüügiga tegelevat Mobipunkti nimelist firmat kasvatanud Sanders on kinnisvaraga aktiivselt tegelemas nii Tallinnas kui ka Dubais.

Saate esimeses pooles räägime ära jutud, mis puudutavat Eesti kinnisvara, kus Sandersil on väga suur ja mitmekülgne kogemus Tallinna uusarenduste korterite ostmise ja müümisega. Nimelt on tema tavapärane taktika broneerida uusarenduse korter, osta see välja, möbleerida ning müüa edasi. Seda on Sanders teinud stabiilselt erinevates turuolukordades ja päris suures mahus.

Saate teises pooles lükkame lennukile hääled sisse ja põrutame Dubaisse, kus Sanders on üha enam ennast sealsel kinnisvaraturul sisse töötamas. Kasutame juhust ja uurime, mismoodi Dubai turg töötab, mis raha eest sealt midagi kätte saaks, kui suurt tootlust on oodata, mis võiks olla Dubai eelised näiteks Hispaania ees ning kuidas üks tavaline eestlane, Mati Mustamäelt, saaks Dubai kinnisvarasse investeerida.

scroll to top