fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #171 | Sisemine motivatsioon kinnisvaras – miks osad inimesed on õnnelikumad kui teised?

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #171

“Kinnisvarajutud” podcasti 171. osas läheme üheks episoodiks taas filosoofilisele lainele ning otsime üles oma motivatsioonicoachi mütsid. Nimelt otsime sisemist motivatsiooni kinnisvaras ning vaatame ühe populaarse juhtimisteooria valguses, miks osad inimesed on oma töödes ja tegemistes õnnelikumad kui teised.

Esimese asjana käime läbi enesemääramise teooria kolm komponenti, mis on enam kui 40-aasta vanune juhtimisteooria, mis selgitab, miks on osad inimesed oma töös õnnelikumad kui teised. Teise teemana käsitleme sisemist motivatsiooni, mis on oluliselt võimsam ja tugevam kui väline motivatsioon.

Proovime kogu teema panna lõpuks ka kinnisvara võtmesse, et panna meie kuulajaid mõtlema ja enda sees aru pidama, et kuidas leida (kinnisvarasse) investeerimise puhul endas üles sisemine motivatsioon või lihtsalt olla oma igapäevasel palgatööl õnnelikum.

scroll to top