fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #170 | Kinnisvarategija Kersti Okas laulab oodi Paidele: “Tulge kõik!”

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Paide kinnisvaraentusiasti Kersti Okasega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #170

“Kinnisvarajutud” podcasti 170. osas suuname pilgud Eesti südamesse ehk Paidesse, kui sealsest elu-olust läbi kinnisvaraprisma on meile külla tulnud rääkima maakler, kinnisvaraentusiast ning finantskuritegude uurija Kersti Okas.

Pinnime esmalt Kerstit finantskuritegude maailma saladuste asjus, kuid konkreetseid vastuseid saamata hakkame rääkima Paide kinnisvaraturust, mille elavdamises on Kerstil olnud väga tõsine roll. On suisa öeldud, et kui Paides on keegi tegija, siis on see Kersti Okas!

Saame lähemalt teada, mis strateegiaga Kersti Paidesse kinnisvaraivestoreid meelitas ning miks ta seda üldse tegi, kuidas on ta jõudnud nii kaugele, et Paides on üle aastakümnete kerkimas uusarendused, millist tootlust tasub üüriinvestoritel Paidest oodata ning miks Paide üldse investorite jaoks atraktiivne on?

scroll to top