fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #162 | 5 asja, mille vastu väikelinnades tegutsevad üüriinvestorid tihti eksivad

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #162

“Kinnisvarajutud” podcasti 162. osas on saatejuhid Algis ja Siim stuudios taaskord kahekesi, et lahti võtta teema, mis eriti Siimule on väga südamelähedane. Nimelt on meile silma jäänud viis asja, mille vastu väiksemates kohtades tegutsevad üüriinvestorid eksivad. Kas siis ei pöörata neile aspektidele üldse tähelepanu või lastakse lihtsalt veidi üle jala.

Siim Vaidast tunneb ennast selles arutelus nagu kala vees ning enamus viiest läbikäidavast punktist on just läbi enda ämbrite kolistamiste väga südamelähedaseks saanud. Täielikult urbaniseerunud Algis Assamallast toetab vestlust omalt poolt aga sellega, et proovib analüüsida, kas välja toodud probleemid on ainult “maakate” teema või eksitakse samade asjade vastu Tallinnas ka.

NB! Saate esimeses osas on enne põhiteema juurde asumist ka väikesed n-ö uudisminutid meie viimase aja tegemistest ning Algise poolt ka ülevaatlik kinnisvaraturu hetkeolukorra kokkuvõte.

scroll to top