fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #160 | Kinnisvara Hispaanias – Gretel Kutan räägib investeerimisest lummavas Costa del Solis

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Hispaanias investeeriva Gretel Kutaniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #160

“Kinnisvarajutud” podcasti 160. osas reisime üle pika aja taas Hispaaniasse, Costa del Soli, kui meil on saatesarja ajaloos teistkordselt külas alati särav Gretel Kutan. Kui eelmise episoodi (#23) olime sunnitud Greteliga tegema üle veebivõngete, siis nüüd õnnestus meil lõpuks Gretel Eestis käimast tabada ning meie popup-stuudiosse kutsuda.

Esimese hooga proovime aimu saada, kas Hispaania kinnisvaraturg on hetkel samasuguses veidi depressiivses udus, kui meil siin Eestis või on sooja päikese käes kõik teistmoodi. Teeme tõsise mõttemängu, et kui Siim Vaidast müüks kogu oma Eesti kinnisvaraportfelli maha, pakiks raha kohvrisse ja sõidaks Hispaaniasse, siis mida ja kuidas ta seal osta saaks ning võiks.

Veel saame teada Hispaania erinevatest hinnatasemetest, pikaajalise rendi mõttekusest või mõttetusest seal, võimalustest osta kinnisvara Hispaaniasse pangalaenuga, lühiajalise rendi praegustest trendidest ning paljust muust. Üleüldse saame aimu, kui keeruline on Hispaaniasse kinnisvara osta, keda tuleb endale selleks appi palgata ning millised on võimalikud ohud.

scroll to top