fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #157 | Tuleohutus kinnisvaras – mida ja kuidas teha, et “punane kukk” külla ei tuleks

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Safest OÜ tegevjuhi Taavi Teetsiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #157

“Kinnisvarajutud” podcasti 157. osas võtame ette ühe väga olulise teema, mis kahetsusväärsel kombel on seni meie podcastis väga vähe kajastust saanud, kui räägime kinnisvara kontekstis tuleohutusest. Meil on külas endine tuletõrjuja, aastaid Eesti Energias tuleohutust korraldanud ning nüüd nüüd Safest OÜ omanikuks ja tegevjuhiks olev Taavi Teets.

Suures plaanis räägime me läbi kogu episoodi erinevatest kitsaskohtadest, millele kinnisvaras seoses tuleohutusega tähelepanu tuleb pöörata. Juttu tuleb erinevatest tulekustutitest, vigastest elektritöödest, unarusse jäänud küttekolletest, tulepüsivusajast, millele üks korter peab vastama ning loomulikult ka korstnapühkijatest.

Taavi jagab läbi kogu saate mitmeid väga konkreetseid mõtteid, millele iga investor peaks oma objekte silmas pidades mõtlema ning toob välja ka kaks renoveerimistel ülimalt tihti kasutatavat võtet, mis tema hinnangul tuleks kõigil isetegijatel kiiresti ära unustada.

scroll to top