fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #156 | Priit Villemson – Viirelaiu peremees, kes kinnisvaras alustas tänu Kariibi mere saare ülikule

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtjast kinnisvarainvestori Priit Villemsoniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #156

“Kinnisvarajutud” podcasti 156. osas on meil külas ülimalt ettevõtlik mees Priit Villemson, kes on läbi elu tegutsenud paljudes erinevates valdkondades, nagu näiteks restoraniäri, autokaubandus, kaatrite müük ning turism. Kinnisvaras alustas ta juba 2000-ndate alguses tänu ühele Kariibi mere saare kuninga pojale.

Läbi aastate on Priidu kõige põnevamaks projektiks olnud Viirelaid, kuhu ta omal ajal kaasati ehitama, kuigi ta ehitamisest siis mitte midagi ei teadnud. Aga kui raske see ikka olla saab? Tänaseks on Viirelaiust saanud üks ülimalt vägev sihtkoht erinevate ürituste korraldamiseks või niisama puhkamiseks.

Lisaks Viirelaiule räägime Priiduga läbi kogu tema värvika teekonna kinnisvaras. Sinna hulka kuuluvad erinevad korterid Tallinnas ja Kuressaares, Viimsis asuv 300 aastat vana sepikoda, seal lähedal paiknenud moonakate maja, vaid 180-ruutmeetrise krundi flip Viimsis ning ülimalt magusas kohas Bussijaama juures olev arendusprojekt.

scroll to top