fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #155 | Sander Hallikas – asfalteerija Lääne-Virumaalt, kes laotab oma kinnisvarateed Tapal

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Lääne-Virumaal tegutseva väikeinvestori Sander Hallikasega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #155

“Kinnisvarajutud” podcasti 155. osas siirdume taas oma rännakutel Tallinnast ida poole, kuid nii kaugele ei lähe, kui ühes hiljutises menukas episoodis. Nimelt on meil külas peamiselt Tapal tegutsev väikeinvestor Lääne-Virumaalt Sander Hallikas.

Sander on ettevõtlik mees, kes on paljudele eeskujuks, kuna võttis meiega ise ühendust, et rääkida oma lugu ja näidata kõigile, et kui on piisavalt tahtmist ja pealehakkamist, siis on kõik võimalik. Igapäevaselt asfalteerijana töötav mees ilmselgelt ei karda rasket tööd teha ka kinnisvaras ning just sellest me väga detailselt räägimegi.

Sander laotab oma praeguse üüriportfelli meie kuulajate jaoks lahti ning räägib ka seniste flippide õppetundidest. Saame Tapa kinnisvaraturu näitel teada, millistest korteritest ta investoritel soovitab kaarega mööda käia ning millist tootlust Lääne-Virumaalt leida võib.

scroll to top