fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #154 | LIVE-salvestus Kinnisvaraseminarilt koos Jaak Roosaare ja Janar Muttikuga!

Avatar

Foto: Kinnisvaraseminar 2023

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #154

“Kinnisvarajutud” podcasti 154. osas teeme taas ajalugu, kui oleme esmakordselt eetris LIVE-salvestusega. Nimelt osalesime tänavusel Kinnisvaraseminaril, kus reedesel õhtul tegime elusa publiku ees maruliste aplausidega vastu võetud live-esinemise, kus külaliseks olid investor ja rahatarkuse edendaja Jaak Roosaare ning Everaus Kinnisvara asutaja ja tegevjuht Janar Muttik.

Kas arendajad on hoogu maha võtnud või panevad sama tempoga edasi? Kuidas läheb arendajatel müük? Kui palju on tegevust mõjutanud kiire intresside kasv ning kas turult finantseerimist üldse leiab? Mida oodata algavalt talvelt, kas külm ja pime aeg toob kinnisvaraturule paljude poolt oodatud tõelise krahhi või oleme me põhjast praeguseks juba läbi tulnud? Milline võiks olla väikeinvestori vaade olukorrale ning kas kuskil on mingid rahapakid ootamas, mis kohe veidi suuremad langused üles osatavad? Need ja paljud teised küsimused käisid jutust läbi.

Kuna meile eraldatud aeg oli umbes pool sellest, millega me suurte jutupaunikutena tavaliselt harjunud oleme, siis üritasime võtta üsna kontsentreeritult ette praeguse kinnisvaraturu nii arendaja kui investori vaatest ja võtsime ette eelmises lõigus olnud küsimused. Janar ja Jaak pakkusid oma sissevaadet hetkeolukorrale ning investorid said päris mitu konkreetset näpunäidet ja mõttetera, mida oma tegevuses silmas pidada. Publiku küsimuste voorus läks Janaril ühe kuulajaga ka päris mõnusaks pingpongiks.

scroll to top