fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #152 | Kinnisvara müümise ABC ehk kuidas müüa kodu?

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #152

“Kinnisvarajutud” podcasti 152. osas võtame lauale taas ühe suure ja üldise teema, mis meil sellise detailsusega seni veel lahkamata. Nimelt käime samm-sammu haaval läbi, kuidas müüa kodu. Loomulikult võivad seda kuulata ka kõik investeerimiskorterite omanikud, kuna protsess on sisuliselt sama.

Alguses tahtis Algis selle osa 15 sekundiga ära teha, sest tal oli pealkirjas olevale küsimusele vastuseks öelda vaid, et “kasuta maaklerit”. Siim sellega nõus ei olnud ning siis tegi Algis geniaalse lükke, et pikk episood veidi kergemini kuulatavam oleks ning jagas kinnisvara müümise ABC kuueks alamteemaks. Need on:

* Mida teha ja millele mõelda enne müügiga alustamist?
* Müügiga alustamine.
* Objekti näitamine.
* Mida ostjalt küsida?
* Tehinguni jõudmine.
* Pärast tehingu.

Kui teil on lähemal või kaugemal ajal plaanis oma kodu või mõni muu kinnisvaraobjekt müüa, siis võtke korraks aega maha, pange kõrvaklapid kõrva ning kuulake see osa ära. Äkki leiate mõne kasuliku mõttetera, mis teid selles ettevõtmises aitab.

scroll to top